Zobacz jak nasz e-commerce został liderem SEO w jednej z najtrudniejszych branż Zobacz

Copywriter w Agencji SEO

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie / o pracę

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

2500 zł - 3500 zł

Netto

Specjalne wymagania

Status studenta

Opis stanowiska

Szukamy copywriterów, którzy wesprą nasz Dział Contentu w tworzeniu tekstów dla klientów z różnych branż. Jeśli umiesz napisać artykuł na każdy temat, a naturalne wplatanie fraz kluczowych nie brzmi dla Ciebie jak wyzwanie – aplikuj!

Twoja codzienna praca będzie polegała na tworzeniu tekstów SEO wg podanych wytycznych oraz przeprowadzaniu researchu.

Oczekiwania

  • tzw. „lekkie pióro” i wyczucie językowe,
  • umiejętność szybkiego pisania oraz weryfikowania informacji,
  • dobra organizacja pracy,
  • otwartość na pisanie tekstów na różne tematy (od artykułu o pielęgnacji cery, po opis usługi malowania proszkowego).

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,
  • znajomość podstawowych zasad tworzenia tekstów zoptymalizowanych pod SEO,
  • wykształcenie kierunkowe – dziennikarstwo, filologia lub pokrewne.

Obowiązki

  • cykliczne sporządzanie treści SEO (artykułów sponsorowanych i blogowych, opisów kategorii, tekstów na podstrony itp.),
  • przeprowadzanie researchu przed przystąpieniem do realizacji tekstów.

Co oferujemy

  • szkolenia z zakresu SEO/SEM/Copywritingu,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • klimatyzowane biuro z parkingiem,
  • cykliczne integracje,
  • dostęp do firmowej biblioteczki z kursami.

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.