Młodszy specjalista ds. pozycjonowania

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

3000 zł - 4000 zł

Netto

Specjalne wymagania

Status studenta

Opis stanowiska
Jako firma NPROFIT stanowimy zespół kilkudziesięciu specjalistów w dziedzinie pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Nasze doświadczenie oraz trud wkładany w codzienną pracę na rzecz Klientów doceniło już kilkaset firm.

Chcemy się jednak dalej rozwijać, dlatego poszukujemy Ciebie! Osoby, która będzie zdobywać wiedzę o procesie pozycjonowania pod okiem naszych specjalistów. Jeżeli jesteś studentem, który chce się poszerzać swoje umiejętności w zakresie e-marketingu to trafiłeś pod właściwy adres! Oferujemy staż w firmie o indywidualnym podejściu. Zależy nam na tym, abyś został z nami na dłużej! Podczas swojej pracy dowiesz się jak zbudować ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwania oraz jakie elementy są istotne w kontekście optymalizacji SEO.
Oczekiwania
  • znajomość podstaw HTML/CSS (umiejętność może być weryfikowana na rozmowie),
  • podstawowa znajomość PHP i systemu WordPress,
  • podstawowa wiedza w zakresie SEO,
  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego (warunek konieczny),
  • umiejętność samodzielnego szukania informacji,
  • dyspozycyjność na pełen etat,
  • status studenta.
Mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Obowiązki
  • opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych,
  • optymalizacja serwisów internetowych,
  • prowadzeniu procesu link buildingu pod okiem specjalisty,
  • wsparcie zespołu SEO w bieżących zadaniach i analizach.
Co oferujemy
  • wynagrodzenie od 2500 zł/netto w okresie trwania okresu próbnego,
  • indywidualne podejście dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę nie tylko z zakresu pozycjonowania ale także budowy stron internetowych czy kampanii PPC,
  • dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,
  • możliwość pracy przy wielu różnorodnych projektach,
  • klimatyzowane biuro z parkingiem,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.