Zobacz jak nasz e-commerce został liderem SEO w jednej z najtrudniejszych branż Zobacz

Programista PHP (Symfony) w agencji SEO

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

8000 zł - 15000 zł

Brutto

Specjalne wymagania

Opis stanowiska
Jako firma NPROFIT stanowimy zespół kilkudziesięciu specjalistów w dziedzinie pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Nasze doświadczenie oraz trud wkładany w codzienną pracę na rzecz Klientów doceniło już kilkaset firm. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko programisty PHP, w głównej mierze na potrzeby wewnętrznych projektów i narzędzi oraz automatyzacji powtarzalnych procesów SEO. Gwarantujemy pracę przy rozwijających projektach
Oczekiwania

• samodzielności

• bardzo dobrej znajomości frameworka Symfony/Laravel

• umiejętności projektowania relacyjnych baz danych,

• znajomości systemu kontroli wersji GIT,

• umiejętność integracji z zewnętrznymi API (SOAP, REST),

• doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji,

Obowiązki

• tworzenie wewnętrznych narzędzi mających za zadanie automatyzować procesy SEO,

• rozwój obecnych projektów opartych na frameworku Symfony,

• wdrażanie zaleceń optymalizacyjnych w witrynach E-commerce

Co oferujemy

• możliwość pracy zdalnej,

• wynagrodzenie 3000-8000 zł/netto zależnie od umiejętności oraz rodzaju umowy,

• dowolną formę zatrudnienia (B2B, UoP, UZ)

• dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,

• praca w młodym zespole przy ciekawych projektach,

• cykliczne integracje,

• klimatyzowane biuro z parkingiem,

• wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.