Zobacz jak nasz e-commerce został liderem SEO w jednej z najtrudniejszych branż Zobacz

Specjalista ds. HR - płatny staż w agencji SEO

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Praktyka / Staż

Typ umowy

Umowa zlecenie

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

2500 zł - 3000 zł

Brutto

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy, oferujemy pracę dla specjalisty z zakresu HR. Firma NPROFIT działa w dynamicznie rozwijającej się branży SEM (marketing w wyszukiwarkach internetowych). Jeśli szukasz pracy stałej i stabilnej, w branży w której można dużo zarobić, to jest spora szansa, że to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Oczekiwania

  • Doświadczenia w zakresie HR,
  • Podstawowej znajomości prawa pracy,
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • Gotowości do pracy – ze względu na aktualnie panującą sytuację gwarantujemy przystosowanie miejsca pracy do wymogów sanitarnych, bezpieczeństwo i higienę pracy,
  • Gotowości do długiej współpracy – Chcemy dużo zainwestować w Twój rozwój, dlatego też liczymy na to, że będziesz gotowy, by zostać z nami na długo!
  • Uczciwości i samodyscypliny – Liczymy na to, że podejdziesz do tej pracy poważnie i będziesz pracował nawet wtedy, gdy szef akurat patrzy w drugą stronę.
  • Zdolności analitycznych, rzetelności, odpowiedzialności i terminowości, ale także doskonałej organizacji pracy,
  • Wysokiego poczucia odpowiedzialności, samodzielności i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów.
  • Mile widziany będzie również status studenta.

Obowiązki

  • Organizację działu HR.
  • Opracowanie i wdrożenie strategii rekrutacji dla naszej firmy.
  • Sporządzanie i aktualizacje ogłoszeń rekrutacyjnych w mediach, weryfikacje CV kandydatów, wstępny phone screening z kandydatami, umawianie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami.
  • Aktywne i samodzielne prowadzenie bezpośrednich poszukiwań.
  • Efektywny onboarding nowych pracowników w naszej firmie.
  • Współpraca z innymi działami (przyjmowanie zapotrzebowań na rekrutację, ustalanie trybu rekrutacji).
  • Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i logistyki podczas całego procesu rekrutacji.
  • Uczestniczenie w działaniach i projektach employer brandingowych.
  • Wsparcie działu kadr i płac.

Co oferujemy

  • Stabilną umowę – oferujemy płatne urlopy i inne benefity!
  • Pracę w przyjemnej, rodzinnej atmosferze – nie jesteśmy dużą korporacją, traktującą pracowników szablonowo. Potraktujemy Ciebie jak człowieka!
  • Wygodne godziny pracy – żadnych zmian ani pracy w weekendy. Zapytaj nas o to – jest szansa, że dostosujemy się do Ciebie!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start – Już w okresie wdrożenia oferujemy 2500 zł na rękę!
  • Atrakcyjne miejsce pracy.
  • Możliwość rozwoju – Podobnie jak cały rynek SEM, cały czas dynamicznie się rozwijamy. To oznacza, że często rozbudowujemy nasz zespół, co ma miejsce i w tej chwili.
  • Szkolenia i kursy językowe,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Prywatną opiekę medyczną.

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.