Zobacz jak nasz e-commerce został liderem SEO w jednej z najtrudniejszych branż Zobacz

Specjalista ds. pozycjonowania

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie / o pracę / B2B

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

3000 zł - 7000 zł

Netto

Specjalne wymagania

Status studenta

Opis stanowiska
Jako firma NPROFIT stanowimy zespół kilkudziesięciu specjalistów w dziedzinie pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Nasze doświadczenie oraz trud wkładany w codzienną pracę na rzecz Klientów doceniło już kilkaset firm.

Chcemy się jednak dalej rozwijać, dlatego poszukujemy Ciebie! Osoby z doświadczeniem, która wesprze nasz zespół w codziennej pracy. Jeżeli jesteś osobą, która chce poszerzać swoje umiejętności w zakresie e-marketingu to trafiłeś pod właściwy adres! Oferujemy pracę w firmie o indywidualnym podejściu, w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i dzielić się wiedzą z innymi.
Oczekiwania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy realizacji projektów SEO – minimum 1 rok,
  • praktyczna znajomość narzędzi: Ahrefs, Senuto, Google Analytics, Google Search Console, Screaming Frog,
  • podstawowa znajomości systemów CMS: WordPress, Shoper, RedCart i innych (mile widziane),
  • wiedza z zakresu SEO, zainteresowanie tematyką marketingu internetowego, znajomość aktualnych trendów SEO,
  • znajomość HTML/CSS,
  • podstawowa znajomość PHP,
  • umiejętność samodzielnego szukania informacji,
  • dyspozycyjność na pełen etat.
Mile widziane
Obowiązki
  • opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych,
  • optymalizacja serwisów internetowych,
  • ustalanie strategii pozycjonowania,
  • monitorowanie i analiza efektów pozycjonowania,
  • bieżący kontakt z Klientem.
Co oferujemy
  • wynagrodzenie od 3000 do 7000 zł netto zależnie od umiejętności oraz rodzaju umowy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • dowolną formę współpracy – umowa o pracę/zlecenie/B2B
  • indywidualne podejście dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę nie tylko z zakresu pozycjonowania ale także budowy stron internetowych czy kampanii PPC,
  • dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,
  • możliwość pracy przy wielu różnorodnych projektach,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę skupioną na kliencie i analizie technicznej, kwestie związane z content marketingiem i link buildingiem realizuje niezależny dział

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.