Zobacz jak nasz e-commerce został liderem SEO w jednej z najtrudniejszych branż Zobacz

Specjalista SEM (Google Ads)

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

3500 zł - 10000 zł

Netto

Specjalne wymagania

Opis stanowiska
Jako firma NPROFIT stanowimy zespół kilkudziesięciu specjalistów w dziedzinie pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii PPC. Nasze doświadczenie oraz trud wkładany w codzienną pracę na rzecz Klientów doceniło już kilkaset firm.

Chcemy się jednak dalej rozwijać, dlatego poszukujemy Ciebie! Jeśli miałeś już wcześniej okazję zdobyć doświadczenie w branży SEM i chciałbyś je wykorzystać oraz poszerzyć, zapraszamy do udziału w rekrutacji!
Oczekiwania
  • umiejętności analitycznych na bardzo wysokim poziomie,
  • bogatej wiedzy w zakresie e-commerce,
  • min. roku doświadczenia na stanowisku specjalisty SEM lub Google Ads
  • zainteresowania tematyką marketingu internetowego,
  • umiejętności samodzielnego szukania informacji,
  • dyspozycyjności na pełen etat,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Mile widziane
Obowiązki
  • tworzenie oraz optymalizacja kampanii Google Ads,
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • analiza danych oraz przygotowywanie raportów z wyników kampanii reklamowych
Co oferujemy
  • atrakcyjną prowizję, dającą możliwość nieograniczonego rozwoju,
  • 3500 – 4000 zł netto podstawy,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • darmową opiekę medyczną,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • indywidualne podejście, dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę nie tylko z zakresu Google Ads, ale także płatnej reklamy w Social Media,
  • dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,
  • możliwość pracy przy wielu różnorodnych projektach,
  • klimatyzowane biuro z parkingiem

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.