Zobacz jak nasz e-commerce został liderem SEO w jednej z najtrudniejszych branż Zobacz

Stażysta ds. generowania leadów

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

2500 zł - 4000 zł

Brutto

Specjalne wymagania

Status studenta

Opis stanowiska

Jako firma NPROFIT stanowimy zespół kilkudziesięciu specjalistów w dziedzinie pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Nasze doświadczenie oraz trud wkładany w codzienną pracę na rzecz Klientów doceniło już kilkaset firm. Chcemy się jednak dalej rozwijać, dlatego poszukujemy specjalisty ds. generowania leadów. Jeżeli jesteś osobą, która chce poszerzać swoje umiejętności w zakresie e-marketingu to trafiłeś pod właściwy adres! Oferujemy pracę w firmie o indywidualnym podejściu, w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i dzielić się wiedzą z innymi. opis stanowiska

Oczekiwania

  • pewności siebie,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem,
  • umiejętności negocjacyjne oraz aktywnego słuchania,
  • dyspozycyjności na pełen etat,
  • dobrego zorganizowania,
  • samodzielności,
  • statusu studenta.

Obowiązki

  • na pozyskiwaniu nowych leadów poprzez wykorzystanie social mediów,
  • na wsparciu realizacji strategii sprzedażowych, szczególnie uwzględniając pozyskiwanie nowych kontaktów oraz partnerów biznesowych,
  • na działaniach z zakresu cold callingu oraz prospectingu,
  • na poszukiwaniu sposobów i narzędzi dotarcia do potencjalnych klientów.

Co oferujemy

  • na początku 2500 zł netto podstawy + wysoka prowizja,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • darmową opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • cykliczne spotkania integracyjne,
  • indywidualne podejście, dzięki czemu poszerzysz swoją wiedzę nie tylko z zakresu pozycjonowania ale także budowy stron internetowych czy kampanii PPC,
  • dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,
  • możliwość pracy przy wielu różnorodnych projektach,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę skupioną na kliencie.

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.