Zobacz jak nasz e-commerce został liderem SEO w jednej z najtrudniejszych branż Zobacz

Staż Webmaster/Web Developer w agencji SEO

Informacje wstępne

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie

Początkowe wynagrodzenie:

Min.

3000 zł

Netto

Specjalne wymagania

Status studenta

Opis stanowiska
Jako firma NPROFIT stanowimy zespół kilkudziesięciu specjalistów w dziedzinie pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Nasze doświadczenie oraz trud wkładany w codzienną pracę na rzecz Klientów doceniło już kilkaset firm. Obecnie potrzebujemy osoby na stanowisko Web Developera, która będzie wspierać nasz dział SEO.
Oczekiwania
  • dobrej znajomości HTML/CSS oraz WordPressa,
  • podstawowej znajomości PHP pozwalającej na samodzielne wprowadzanie zmian w kodzie,
  • podstawowej znajomości baz danych MySQL,
  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań oraz zaangażowania.
Mile widziane
  • znajomość JavaScript,
  • znajomość najpopularniejszych systemów E-Commerce,
  • umiejętność programowania w dowolnym frameworku PHP,
  • znajomość najważniejszych elementów optymalizacji pod SEO.
Obowiązki
  • tworzenie użytecznych stron internetowych,
  • optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO,
  • automatyzacja powtarzalnych procesów,
  • opieka nad serwerami oraz firmowymi projektami.
Co oferujemy
  • szkolenia z zakresu SEO i Google Ads,
  • praca w młodym zespole przy ciekawych projektach,
  • cykliczne integracje,
  • dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,
  • klimatyzowane biuro z parkingiem,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną – Medicover,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

    Stanowisko:

    [stanowisko]

    BEZPŁATNA KONSULTACJA

    Skontaktuj się z doradcą i powierz pozycjonowanie strony specjalistom.